Zabiegi oczyszczające

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA 220 zł / 2 h

Mikrodermabrazja korundowa

W skład zabiegu wchodzi: peeling, mikrodermabrazja korundowa, ampułka, masaż, maska, krem

Mikrodermabrazja to mechaniczne oczyszczanie i złuszczania warstwy rogowej naskórka powoduje usunięcie zaskórników, wągrów i bakterii. Dzięki temu metoda ta znalazła również szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn. Z każdym zabiegiem efekty się potęgują, a skóra nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

PEELING KAWITACYJNY  180 zł / 2 h

W skład zabiegu wchodzi: peeling kawitacyjny, ampułka, masaż, maska, kremUrządzenie Smart 657A Peeling Kawitacyjny

Kawitacja to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

POLIBRAZJA 200 zł / 1 h

W skład zabiegu wchodzi: peeling, polibrazja, ampułka, masaż, maska, krem

To sterylny i innowacyjny zabieg, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Dzieje się tak dzięki połączeniu peelingu chemicznego oraz mechanicznej pracy głowicy rotacyjnej. Skóra jest delikatnie oczyszczana, gwarantując klientom bardzo miłe odczucia.

MANUALNE OCZYSZCZANIE Z AMPUŁKĄ ZE ŚLIMAKA 220 zł / 2 h

W skład zabiegu wchodzi: peeling, oczyszczanie manualne, ampułka ze ślimaka, masaż (opcjonalnie), maska, krem

Ślimak dla urody, czyli maseczka z żywych ślimaków

Zabieg z wykorzystaniem ekstraktu z białka ślimaka. Wyciąg z wydzieliny ślimaka to najsilniejszy regenerator skóry o niezwykle bogatym składzie. Regeneruje i stymuluje rozrost komórkowy, utrzymuje odpowiednie nawodnienie. Chroni przed bakteriami, złuszcza martwe komórki naskórka. Idealnie się sprawdza w zabiegach  przeciwstarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe.

MANUALNE OCZYSZCZANIE SKÓRY 100 zł / 1 h

W skład zabiegu wchodzi: peeling, oczyszczanie manualne, krem

Manualne oczyszczanie twarzy Łódź - Crystal Clinic

Zabieg oczyszczania twarzy to najszybszy sposób na usunięcie niedoskonałości i przywrócenie pięknego wyglądu. Polega na manualnym usunięciu zaskórników i zaczopowanych ujść gruczołów łojowych potocznie nazywanych porami. Polecam szczególnie dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, porami oraz z trądzikiem.

Facebook